EDUKUJEMY I DORADZAMY,

a tym samym chcemy rozwijać branżę dronów.


Dzielimy się wiedzą o dronach ze szkołami, uczelniami, służbami oraz firmami ze wszystkich dziedzin Chcesz, żebyśmy przyjechali też do Ciebie?

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE, UCZELNIE WYŻSZE

W naszej Axidro Academy nie tylko szkolimy, ale też edukujemy o dronach! Chcemy w ten sposób przyczynić się do rozwoju rynku dronów w Polsce.

Jesteś uczniem lub studentem? Dyrektorem lub nauczycielem szkoły ponadgimnazjalnej? Dziekanem lub wykładowcą akademickim? Właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy prelekcję o rozwoju dronów i możliwościach, jakie dają!


JESLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ:

  • > czy operator drona to zawód przyszłości?
  • > jak wykonywać loty zgodnie z obecnym prawem?
  • > co to jest świadectwo kwalifikacji operatora BSP i czemu służy?
  • > jakie są możliwości dronów?
  • > w jakich branżach drony są wykorzystywane komercyjnie?
  • > jak zbudować drona własnej konstrukcji?

Daj nam znać - przyjedziemy i odpowiemy na wszystkie pytania! Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na dole strony lub zadzwoń do Marcina: 720 888 568.


FIRMY PRYWATNE

Chcesz wyprzedzić konkurencję i wykorzystać drony w swoim biznesie? Przyjedziemy do Ciebie i pokażemy Ci realne możliwości i ograniczenia dronów w Twojej branży. Rozwiejemy Twoje wątpliwości, przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania. Dzięki temu nie ryzykujesz, że Twoja inwestycja będzie nietrafiona. Zobacz, co potrafią drony i podejmij najlepszą decyzję dla swojego biznesu. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na dole strony albo zadzwoń do Marcina: 720 888 568.


SŁUŻBY

Pracujesz w służbach - straży pożarnej, policji czy ratownictwie medycznym? Również Wasze działania mogą wspomóc drony! Jak? Przyjedziemy i zaprezentujemy Wam rozwiązania dedykowane dla Was. Możemy wspólnie zaaranżować sytuację, w której pokażemy Ci realne możliwości dronów. Myślisz, że żaden dron nie spełni Waszych oczekiwań? A co powiesz na bezzałogowca skonstruowanego specjalnie dla Was? Spotkajmy się i porozmawiajmy o zastosowaniu dronów w Waszej służbie. Skontaktuj się z nami przez formularz na dole strony lub zadzwoń do Marcina: 720 888 568.


FORMULARZ KONTAKTOWY